Ocak 19, 2016 Comments Closed

Bu virüse dikkat!

Bu hafta sonu itibariyle yoğun olarak yayınlanan “ON EST TOUS PARIS” başlıklı bir e-posta alabilirsiniz. Bu iletide, üstünde “On est tous Paris” yazısı bulunan ve sizi üstünü tıklamaya çağıran bir doğum bileziğini kolunda taşıyan bebek fotoğrafı görülüyor. Bu ileti, bilgisayarınızın denetimini uzaktan yapabilen ve bütün verilerinizle şifrelerinizi ele geçirebilen bir virüs taşımaktadır. Duyurunun kaynağı: Savunma Bakanlığı siber suçlar servisi. Bu iletiyi irtibat halinde olduğunuz kişilerle paylaşın. Durum acildir ve Pazar gününden beri hızla yayılmaktadır. Bu bilginin teyidi bu sabah EUROPE 1 kanalından duyurulmuştur.

Mailde Gelen Resim:

Kaynak: http://saricam.meb.gov.tr/www/on-est-tous-paris-baslikli-bir-e-posta-virusu/icerik/1379

Çözüm Ortaklarımız

Web sitelerinizin alan adı tescili, sunucu barındırma hizmeti, kodlama ve kontrol panelleri ile ilgili birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız... Tüm web sitelerinde orjinal tema lisans ücretleri sizin adınıza firmamız tarafından ödenir.

Copyright ©2005-2017 Web Bodrum | Tüm Hakları Saklıdır.
2009 / 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre bu web sayfasındaki yazılı ve görsel malzemeler WEB BODRUM 'a aittir, izni olmadan yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.