Hosting sponsorunuz oluyoruz

Posted by:Web Bodrum

Bodrum’da faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşlarına ücretsiz hosting sponsoru oluyoruz, aktif web sitenizi Türkiye lokasyon sunucumuza ücretsiz taşıyoruz, ihtiyacınız olan kurumsal mail adreslerini oluşturup size teslim ediyoruz, hiç bir ücret ödemeden ömür boyu web sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Not: Sunucularımız Linux işletim sistemlidir, bu sebeple sitenizin PHP yada HTML tabanlı bir web sitesi olması gerekmektedir. Sponsorluk şartları sadece Bodrum’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarını kapsamaktadır, kamu kurum ve kuruluşlarına ait web siteleri bu sponsorluk hizmetinden yararlanamaz.

Çözüm Ortaklarımız

Web sitelerinizin alan adı tescili, sunucu barındırma hizmeti, kodlama ve kontrol panelleri ile ilgili birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız... Tüm web sitelerinde orjinal tema lisans ücretleri sizin adınıza firmamız tarafından ödenir.

Copyright ©2005-2017 Web Bodrum | Tüm Hakları Saklıdır.
2009 / 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre bu web sayfasındaki yazılı ve görsel malzemeler WEB BODRUM 'a aittir, izni olmadan yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.