Kurumsal

İşimiz sadece “Web Tasarım”…

İnternetteki ofisinizi uzman ellere bırakın…

2005 yılında ilk web site kodlamalarını yaptığımızda internetin bugünkü noktaya geleceğini tahmin edebiliyorduk. Çünkü hayatımızı her alanda kolaylaştıran bilgisayarların, birbirlerine bir ağ ile bağlanması ile çok güçlü bir paylaşımın başlayacağını biliyorduk.

2009 yılında resmi kurulumlarını yaptığımız Web Bodrum (4G Web Design), o günden bugüne Bodrum  başta olmak üzere her bölgeden bir çok noktada kurum ve kuruluşa talep ettiği web tasarım & kodlama hizmetleri sunmuştur. Yalnızca web sitesi tasarımı, web kodlama hizmeti ve internet teknolojileri üzerine hizmet sunuyor olmamız yaptığımız işi hatasız şekilde yapmamıza olanak sağlıyor.

Son yıllarda “Amatör” kişilere ya da asıl faaliyet alanı “İnternet Teknolojileri” olmayan firmalara yaptırılmış web sitelerinin hızla profesyonel firmaların eline kaydığını ve firmaların web sitelerini “Profesyonel” web firmalarına teslim ettiğini görmek mutluluk verici.

Siz de yıllar sürecek bir birliktelik ile internet dünyasında hak ettiğiniz kalitede Web Bodrum uzmanlığı ile yer alabilirsiniz…

 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Bodrum web tasarım hizmetini sipariş aşamasından işin teslim aşaması ve sonrasında da mail, telefon, uzak bağlantı gibi teknik desteklerimiz ile müşterilerimizin sürekli yanındayız. Bizden hizmet aldığınız sürece sitelerinizi 7/27 aktif tutuyor ve sürekli güncelenen güvenlik eklentileri ile arka planda çalışmaya devam ediyoruz.

SİZİN İÇİN YAPABİLECEKLERİMİZ

Web Bodrum olarak "Bodrum Web Tasarım" hizmetleri bünyesinde bir çok alanda hizmet vermekteyiz, dilerseniz profesyonel bir web sitesi yada mobil uygulama, grafik tasarım, logo tasarım gibi bir çok alanda hizmet alabilirsiniz.

Web
Mobil
Grafik
Logo

10 yıldır Bodrum’a profesyonel web siteleri kazandırıyoruz, müşterilerimizin taleplerini 7/24 aktif teknik desteğimizle çözerek satış sonrası sürekli destek veriyoruz, hala bir web sitesi sahibi değilseniz yada eski sitenizden memnun değilseniz lütfen bize ulaşın, sizi kurumsal çözümlerimiz ile tanıştıralım.

Çözüm Ortaklarımız

Web sitelerinizin alan adı tescili, sunucu barındırma hizmeti, kodlama ve kontrol panelleri ile ilgili birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız... Tüm web sitelerinde orjinal tema lisans ücretleri sizin adınıza firmamız tarafından ödenir.

Copyright ©2005-2017 Web Bodrum | Tüm Hakları Saklıdır.
2009 / 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre bu web sayfasındaki yazılı ve görsel malzemeler WEB BODRUM 'a aittir, izni olmadan yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.