Web Site Sahipleri Dikkat! Dolandırılmayın!!!

Posted by:Web Bodrum

Web site sahiplerini hedef alan yeni bir dolandırıcılık yönteminden bahsedelim.

Sizi arayan çağrı merkezi elemanı sizi “Google’dan arıyorum” diyerek sitenizin Google sıralamalarında çıkması için yıllık ödeme yapmanız için ikna etmeye çalışıyor, aslında herhangi bir iş yapmayan bu kişiler sadece 3-5 kişi ile bir çağrı merkezi kurup Google personeliymiş gibi sizi dolandırmaya çalışıyorlar, ödeme yapmaz iseniz sanki siteniz Google’dan silinecek gibi bir izlenim bırakıyorlar, ancak böyle bir şeyi yapabilmeleri mümkün değil.

Bir çok müşterimiz bu aramalara mağruz kalmış ve ardından bizi arayarak bilgi aldıktan sonra bu tuzağa düşmekten kurtulmuşlardır.

Lütfen unutmayın web siteniz ile ilgili tüm detaylara sadece web tasarımcınız sahiptir ve bu tür durumlarda web tasarımcınıza danışmadan hiç bir firmaya ödeme yapmayın, yıllık 100 yada 300 TL gibi rakamları sizden talep eden bu firmalar sizi bazı rehber sitelerine ekleyeceklerini ve bunun sitenize faydası olacağını söyleseler de aslında bu tamamen paranız almak için düzenlenmiş bir tuzaktır.

Google’da sıralama desteğini profesyonel seo çözümleri ile sağlayabilirsiniz, sizi arayan müşterilerinizin sizi basit rehber sitelerinde bulması ve sizi kendi kurumsal sitenizde bulamaması kurumsallığınız adına büyük bir kayıp oluşturacaktır.

Google sıranızdan memnun değilseniz bunun ile ilgili profesyonel Seo çalışması yaptırarak istediğiniz sıraya gelebilir daha fazla potansiyel müşterinize ulaşabilirsiniz.

Lütfen web tasarımcınızın bilgisi dışında hiç bir firmaya yada kişiye ödeme yapmayınız.

Çözüm Ortaklarımız

Web sitelerinizin alan adı tescili, sunucu barındırma hizmeti, kodlama ve kontrol panelleri ile ilgili birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımız... Tüm web sitelerinde orjinal tema lisans ücretleri sizin adınıza firmamız tarafından ödenir.

Copyright ©2005-2017 Web Bodrum | Tüm Hakları Saklıdır.
2009 / 5846 sayılı fikir ve sanat eserleri yasasına göre bu web sayfasındaki yazılı ve görsel malzemeler WEB BODRUM 'a aittir, izni olmadan yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez.